mind
Ізраїль збільшує вдвічі кількість іноземних будівельників, які можуть працювати в країні

Ізраїль збільшує вдвічі кількість іноземних будівельників, які можуть працювати в країні

В країні спостерігається криза з кількістю житла і безліч молодих сімей, які не мають даху над головою

Ізраїль збільшує вдвічі кількість іноземних будівельників, які можуть працювати в країні
фото Shutterstock

Ізраїль збільшить удвічі кількість іноземних будівельників з наміром вирішити проблеми гострої нестачі житла, повідомило у вівторок Міністерство фінансів Ізраїлю, повідомляє агентство Xinhuanet.

Кабінет міністрів Ізраїлю затвердив у вівторок пропозицію міністра фінансів Ізраїлю Моше Кахлона щодо подвоєння кількості іноземних робітників, яким дозволено працювати в Ізраїлі.

Загалом  12 000 іноземних робітників матимуть право працювати в Ізраїлі щонайменше в шести міжнародних компаніях, кожна з яких може найняти до 1000 робітників.

«Це ще один крок до збільшення пропозиції квартир в Ізраїлі. Ми продовжимо застосовувати всі можливі способи й інструменти, які дозволять кожній молодій парі отримати квартиру за розумною ціною», – сказав Кахлон.

Він додав, що передові технології будівництва і кваліфіковані робітники, залучені іноземними компаніями, також збільшують масштаби будівельного сектору і покращують якість будівель.

Головною обіцянкою міністра фінансів на виборах в 2015 році було збільшення пропозиції житла для молодих пар, які залишилися без даху над головою, а також різко знизити ціни на житло.

Оскільки ізраїльські будівельні компанії відмовляються будувати нові будинки через занепокоєння з приводу зниження цін на житло, уряд Ізраїлю вважає, що іноземні організації допоможуть вирішити житлову кризу в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті