mind
Тайванська HTC випускає крипто-смартфон, який буде підтримувати блокчейн-додатки

Тайванська HTC випускає крипто-смартфон, який буде підтримувати блокчейн-додатки

За ціною він зрівняється з iPhone X і буде коштувати не менше $1000

Тайванська HTC випускає крипто-смартфон, який буде підтримувати блокчейн-додатки
ілюстративне зображення
Фото Shutterstock

Тайванська технокмпанія HTC планує восени випустити на ринок блокчен-смартфон Exodus, який буде оснащений апаратним криптогаманцем і підтримкою децентралізованих додатків, повідомляє The Verge.

Всіх технічних деталей компанія не повідомляє, однак відомо, що новинка буде коштувати від $1000.

«У цьому телефоні ви зможете тримати свої ключі, тримати свою ідентифікаційну інформацію і дані», – раніше зазначав Філ Чен, директор HTC з децентралізованих пристроїв. Exodus буде підтримувати функціональність гаманця і випускатися у співпраці з Ethereum-проектом CryptoKitties, що дозволяє обмінюватися колекційними цифровими котами в форматі ERC271-токенів.

За словами Філа Чена, крипто-смартфон стане «найбезпечнішим апаратним гаманцем». Він вважає, що оскільки у гаджет вбудована популярна крипто-гра CryptoKitties, телефоном Exodus зацікавляться користувачі, які грають в цю гру і зможуть торгувати цифровими кошенятами.

У планах компанії – випустити телефон, з допомогою якого можна буде майнити криптовалюту, зазначив Чен. Хоча це досить складна технологія, і часу на розробку може піти багато.

Ситуація ускладнюється і тим, що влада КНР не сприяє розвитку криптовалютних технологій. Так, нещодавно були заблоковані Google Play Store від Android і деякі розділи iTunes від Apple, обмежуючи доступ до таких крипто-додатків, як BTC.com.

Однак традиційна банківська система вже не може задовольнити зростаючий попит на використання безготівкових платежів через додатки, раніше зазначав віце-президент з розвитку BTC.com Алехандро де ла Торре в інтерв'ю Bloomberg, тому ситуація буде змінюватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті