Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
КМДА затвердила проект будівництва метро на Виноградар

КМДА затвердила проект будівництва метро на Виноградар

Першу чергу будівництва заплановано виконати за 36 місяців

КМДА затвердила проект будівництва метро на Виноградар
Фото: КП «Київський метрополітен»

Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництва дільниці метро зі станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. Про це повідомляється в розпорядженні КМДА.

Згідно з повідомленням, першу чергу будівництва заплановано виконати за 36 місяців. Заплановано з'єднати  станцію «Сирець» зі створеною станцією «Проспект правди», звести станцію «Мостицьку» та вилочне відгалуження до станції «Виноградар».

На першу чергу будівництва витратять понад 6 млрд грн із міського бюджету. Також у Подільському районі створять електродепо.

Нагадаємо: у січні цього року КП «Київський метрополітен» оголосило тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метро від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар.

Раніше повідомлялося, що метро на Виноградар обійдеться державі в 11 млрд грн. Загальна довжина нової гілки метро становитиме 7,39 км (1,3 км закритого прокладання і 6,09 відкритого), вона включатиме 4 станції.

Детальніше про будівництво нової гілки можна прочитати в матеріалі Mind «Підземне відлуння: яким буде метро на столичний Виноградар».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті