mind
У китайському готелі підняли оплату для американців на 25% – у рамках торгової війни

У китайському готелі підняли оплату для американців на 25% – у рамках торгової війни

Так патріотично налаштований власник готелю вирішив висловити солідарність із державою

У китайському готелі підняли оплату для американців на 25% – у рамках торгової війни
ілюстративне зображення
Фото Shutterstock

Адміністрація китайського готелю в місті Шеньчжень збирається підвищити ціни для американських туристів на 25% через торгове протистояння Пекіна і Вашингтона, повідомляє Reuters із посиланням на китайське державне видання Global Times.

Оператор Modern Classic Hotel Group повісив у своєму готелі оголошення, в якому йдеться про те, що гості із США мають сплатити додаткову суму коштів, повідомила газета в четвер.

«Ми повісили оголошення минулої п'ятниці. Нашого начальника дуже дратують нескінченні наміри США ввести мита щодо Китаю, тому ми вирішили проявити солідарність і підтримати нашу країну», – прокоментував газеті представник готелю на прізвище Ян.

Як повідомлялося раніше, США і Китай 6 липня ввели взаємні 25%-ні мита на імпорт продукції на загальну суму $34 млрд. Декілька днів по тому Вашингтон запропонував обкласти митом ще низку товарів із Китаю вартістю $200 млрд.

Дональд Трамп свою позицію пояснює тим, що тарифи життєво важливі для того, щоб припинити подальші крадіжки Китаєм американської інтелектуальної власності і технологій. Президент США впевнений, що тарифи допоможуть зберегти американські робочі місця. У список китайських товарів, на які будуть підвищені митні збори, входять, серед іншого, продукти харчування, авіаційні шини, турбіни, пральні машини та ін.

Незважаючи на це, антиамериканських настроїв у Китаї поки що майже не помітно.

КНР розіслала своїм ЗМІ суворі інструкції, які забороняють особисті нападки на адресу президента США Дональда Трампа і обмежують публічні коментарі, які можуть призвести до ескалації напруженості.

Влада також ввела цензуру на політичні теми в соцмережах, як-то Weibo – китайському аналогу Twitter.

Як повідомлялося, КНР подала нову скаргу в СОТ у зв'язку з введенням США торгових мит.

Між тим експерти проаналізували, що конфлікт США і Китаю вигідний для України з точки зору постачання зерна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті