Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Мегафон» покидає Лондонську фондову біржу

«Мегафон» покидає Лондонську фондову біржу

Компанія оголосила про майбутній делістинг у Лондоні та викуп акцій у Москві на $1,26 млрд

«Мегафон» покидає Лондонську фондову біржу
фото Wikipedia

Другий за величиною мобільний оператор мобільного зв’язку в РФ «Мегафон» заявив про делістинг цінних паперів компанії з Лондонської фондової біржі, після завершення викупу міноритарних акцій. Про це повідомляє Reuters.

«Рада директорів «Мегафону» на засіданні, яке відбулось 15 липня 2018 року, оцінивши переваги, які компанія отримала б, зберігши статус приватної компанії, глобальні депозитарні розписки (ГДР) якої розміщені на Лондонській фондовій біржі та звичайні акції якої розмішені на Московській біржі, визначила, що збереження статусу публічної компанії не є пріоритетним стратегічним завданням компанії, та прийняла рішення схвалити програму придбання звичайних акцій та ГДР, а також анулювання лістинга ГДР на Лондонській фондовій біржі», – йдеться в повідомленні компанії, передає РБК.

Reuters зазначає, що російські компанії почали покидати Лондон у 2014 році, після того як вперше було введено західні санкції проти РФ.

«Мегафон» заявила, що вона націлена на більш широкі партнерські відносини з державними фірмами, транзакції з більш високими ризикам, інвестиціями в інфраструктуру з більш низькою дохідністю та більш високим кредитним плечем.

Нова стратегія також потребує більше готівки, яка може вплинути на виплати дивідендів «Мегафону».

«Амбітний масштаб та характер наших подальших кроків, які нам, можливо, треба буде здійснити для досягнення цього, можуть створити значний додатковий ризик для наших міноритарних акціонерів», – сказав у своїй заяві виконавчий директор компанії Геворк Вермішян.

«Мегафон» також розгляне можливий делістинг звичайних акцій на Московській біржі після завершення програми придбання. Акціонери, які не приймуть пропозицію про викуп паперів, залишаться міноритаріями «Мегафону», навіть в умовах делістинга.

Викуп акцій буде здійснюватись «дочкою» «Мегафону». Буде викуплено 28,5 млн звичайних акцій та ГДР по $9,75 за одиницю. Викуп триватиме з 6 липня по 22 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті