Mastercard отримала патент, який дозволяє операції з біткойнами

Mastercard отримала патент, який дозволяє операції з біткойнами

Патент отримано, але на заваді реалізації стоїть законодавство

Mastercard отримала патент, який дозволяє операції з біткойнами
фото з pixabay.com

Платіжна система Mastercard отримала патент на платежі в біткойнах. Про це повідомляє CNBC.

Технічна можливість оплачувати покупки картою, використовуючи при цьому криптовалюту, з’явиться в найближчому майбутньому. Поки головною перепоною є законодавство.

Mastercard передбачає, що користувач матиме на одному акаунті звичайну валюту, а на іншому – цифрову. При цьому ці аканти будуть взаємопов’язані.

Це знижує ризики для продавців, оскільки цифрові активи будуть прив’язані до фіатного рахунку і продавець зможе покладатись на нього.

Але у використанні цифрових валют є також і недоліки, зазначається в документі, і необхідно покращити можливості збереження та обробки таких транзакцій.

«В той час як блокчейн валюти можуть бути більш безпечними та платників, ця безпека буде нижчою для продавців, особливо через обмеження блокчейну», – йдеться в документі. Наприклад, транзакції із використанням цифрових валют займають на близько 10 хвилин довше, ніж традиційні.

В результаті як і покупці, так і продавці повинні очікувати «тривалий час» для проходження цих цифрових операцій або «покладатись на добросовісність платників», що вони є насправді є дійсними. Ще одним недоліком є анонімність блокчейну у цьому випадку.

«Багато організацій, зокрема торговців, ритейлерів, постачальників послуг та інших можуть обережно поставитись до прийняття блокчейн-валюти за продукцію та до участі у блокчейн-транзакціях», – зазначається у документі.

Хоча,поки деталі є неясними, якщо цей метод буде виведено на ринок, він зможе значно прискорити транзакції, дозволяючи утримувачам карт миттєво оплачувати продукцію своєю картою з часткою цифрової валюти.

В електронному листі CNBC представник Mastercard написав: «Ми послідовно розглядаємо способи залучення нового мислення та нових інновацій на ринок для створення цінності для нас та наших клієнтів та утримувачів карт. Патентні закупки є частиною цього процесу, роблячи кроки для захисту інтелектуальної власності компанії, незалежно від того, чи виходить ця ідея на ринок».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло