ДФС: представники Нацполіції чергуватимуть у зонах митного контролю на кордоні

ДФС: представники Нацполіції чергуватимуть у зонах митного контролю на кордоні

Для посилення протидії незаконному переміщенню товарів

ДФС: представники Нацполіції чергуватимуть у зонах митного контролю на кордоні
Фото: Shutterstock

Державна фіскальна служба (ДФС) посилила роботу з протидії незаконному переміщенню товарів та ухиленню від сплати митних платежів і залучила представників Національної поліції до попередження правопорушень у зонах митного контролю пунктів пропуску на кордоні, йдеться у повідомленні на сайті ДФС.

Як зазначається, нові методи протидії контрабанді та заходи, які здійснюються ДФС у цьому напрямі, обговорили в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький та в.о заступника Голови ДФС Євген Бамбізов з представниками Посольства США в Україні під час робочої зустрічі.

«Ми розробили новий алгоритм співпраці з Національною поліцією у пунктах пропуску, який вже направлено для роботи в регіони. Головними його аспектами є сприяння у стабільній роботі сумлінного бізнесу та виявлення порушень митних правил», – підкреслив Кривіцький.

Так, саме представники Нацполіції зможуть на підставі спільно викритих порушень проводити подальші заходи за межами пунктів пропуску. Зокрема, у разі виявлення правопорушень повідомлятиме про такі факти митницю для здійснення відповідного реагування.

Відповідно до розробленого алгоритму працівники Нацполіції перебуватимуть у зонах митного контролю з дотриманням режиму такої зони та з письмового дозволу начальника митного поста, а в пунктах пропуску через державний кордон – також ще й за погодженням з начальником відповідного органу Держприкордонслужби.

Крім того, визначеним працівникам буде надано доступ до  інформації з Автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006».

Як писав Mind, також на початку липня Верховна Рада України підтримала законопроект про єдине вікно на митниці №7010.

Крім того, також у вересні поточного року буде запущено пілотний проект зі сплати підприємствами митних платежів через Єдиний казначейський рахунок (ЄКР) ДФС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті