Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Рада з фінансової стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютою

Рада з фінансової стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютою

Концепція передбачає визнання певних категорій криптовалют та токенів фінансовими інструментами

Рада з фінансової стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютою
Фото: Shutterstock

Рада з фінансової стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютою. Про це повідомив голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Тимур Хромаєв на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням, концепція передбачає визнання певних категорій криптовалют та токенів фінансовими інструментами, роль та функції державних органів (НБУ, НКЦПФР, Мінфін (ДФС), Держфінмон) у регулюванні обігу цих інструментів, ліцензування учасників операцій, розкриття інформації, тощо.

«Це важливий перший крок у формуванні консенсусу серед держаних органів та фінансових регуляторів та підтверджує готовність працювати з Верховною Радою України та крипторинком по формуванню законодавчої та нормативної бази що забезпече прозорість та якість відносин інвесторів та учасників ринку з криптовалютами», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні Рада з Фінансової Стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютами! Ця концепція...

Опубліковано Timur Khromaev П'ятниця, 20 липня 2018 р.

Раніше повідомлялося, що НБУ планує створити спеціальну робочу групу за участю регуляторів та учасників ринку для підготовки єдиного документу, який покликаний врегулювати питання обігу криптовалют в Україні. Пізніше, профільний комітет Кабінету міністрів схвалив внесення майнінгу криптовалюти в український класифікатор видів економічної діяльності.

Україна  входить в топ-10 країн світу за кількістю користувачів, що розміщують криптовалюти. Щоденні обсяги торгів криптовалютами з використанням гривні досягають $1,9 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті