Японський стартап пообіцяв влаштувати штучний метеоритний дощ до 2020 року

Японський стартап пообіцяв влаштувати штучний метеоритний дощ до 2020 року

«Хендмейд» зіркопад можна буде побачити весною 2020 року над Хіросімою

Японський стартап пообіцяв влаштувати штучний метеоритний дощ до 2020 року
фото з pixabay.com

Токійська компанія ALE повідомила, що має технологію для створення першого у світі штучного метеоритного дощу, який можна «пролити» будь-де та будь-коли. Про це повідомляє Interesting Engineering.

Зазначається, що програма працюватиме за допомогою двох супутників, на борту кожного з яких буде знаходитись 400 маленьких гранул, які завдяки своєму хімічному складу можуть приймати будь-який колір. Супутники можуть скидати їх буде-де і при їх вході в атмосферу ці гранули згоратимуть. Їх світіння буде достатньо яскравим, щоб його можна було побачити з Землі.

Перший супутник планується запустити в березні 2019 року ракетою японського космічного агентства, другий – у середині 2019 року за допомогою приватної ракети. Очікується, що обидва супутники вийдуть на орбіту до лютого 2020 року і «проллють» метеоритний дощ над Хіросімою весною 2020 року.

У компанії повідомляють, що цей штучний зіркопад зможуть побачити мільйони людей, а видовище можна буде спостерігати в діапазоні 200 км.

Згідно з повідомленнями, ALE планує витратити на всю операцію $20 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло