mind
Агрохолдинг «Мрія» планує конвертувати у цінні папери $1,1 млрд незабезпеченого боргу

Агрохолдинг «Мрія» планує конвертувати у цінні папери $1,1 млрд незабезпеченого боргу

В нові облігації - на суму $213,4 млн, в нові акції і опціонні сертифікати - на 827,582 млн євро

Агрохолдинг «Мрія» планує конвертувати у цінні папери $1,1 млрд незабезпеченого боргу
Фото: Shutterstock

Агрохолдинг «Мрія» (Тернопільська область) має намір конвертувати $1,098 млрд незабезпеченого боргу в цінні папери, повідомляє Stockworld із поисланням на інформацію компанії.

«Конвертації підлягає весь незабезпечений борг (в тому числі і євробонди) «Мрії» в розмірі $1,098 млрд у цінні папери», – йдеться в повідомленні.

Зокрема планується конвертувати борг в нові облігації, випущені новим холдингом Mriya Farming PRC (Великобританія) на суму $213,4 млн, в нові акції зазначеного холдингу і опціонні сертифікати на 827,582 млн євро, випущені Mriya Agro Holding PLC.

Відзначається, що кредиторам на вибір надано можливість отримати готівку, замість реструктуризованих євробондів, сертифікатів або акцій.

Як писав Mind, агрохолдинг приступив до реструктуризації незабезпеченої частини боргу на початку травня, з якої $46 млн – кредити на робочий капітал, $7 млн – лізинг сільгосптехніки, $130 млн – забезпечені кредити, $904 млн – незабезпечені кредити.

Після реструктуризації сума забезпечених кредитів скоротиться до $62 млн, незабезпечених – до $213 млн. Ще $700 млн боргу буде конвертовано в акції, тобто кредитори стануть власниками холдингу, і $63 млн загального боргу вже списані.

Таким чином, сумарне боргове навантаження «Мрії» після реструктуризації складатиме близько $330 млн.

Нагадаємо, після завершення реструктуризації його заборгованості агрохолдинг можуть продати, адже інтерес з боку потенційних інвесторів до компанії є.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті