«Мрія» приступає до процесу реструктуризації незабезпеченої частини боргу

«Мрія» приступає до процесу реструктуризації незабезпеченої частини боргу

Очікується, що процедура займе близько двох місяців

«Мрія» приступає до процесу реструктуризації незабезпеченої частини боргу
Фото: Shutterstock

Агрохолдинг «Мрія» в найближчі дні має намір приступити до реструктуризації незабезпеченої частини боргу і очікує, що процедура займе близько двох місяців. Про це з посиланням на дані агрохолдингу пише Інтерфакс-Україна.

«Процедура буде включати, серед іншого, голосування кредиторів для узгодження реструктуризації на рівні кіпрської Mriya Agro Holding Plc і наступну пропозицію про обмін незабезпечених вимог на сертифікати на отримання стягнутих сум, акції та облігації, випущені для реструктуризації, як і було оголошено 23 квітня 2018 року», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим зазначається, що всі необхідні документи про голосування та пропозиції щодо обміну будуть публічно доступні в установленому порядку. Кредиторам буде надано як мінімум три тижні для прийняття рішень.

Агрохолдинг продовжує переговори зі сторонами, зацікавленими в придбанні компанії після завершення реструктуризації її боргу.

Загальний борг «Мрії» становить $1,087 млрд, з них $46 млн – кредити на робочий капітал, $7 млн ​​– лізинг сільгосптехніки, $130 млн – забезпечені кредити, $904 млн – незабезпечені кредити.

Після реструктуризації сума забезпечених кредитів скоротиться до $62 млн, незабезпечених – до $213 млн. Ще $700 млн боргу буде конвертовано в акції, тобто кредитори стануть власниками холдингу, і $63 млн загального боргу вже списані.

Таким чином, сумарне боргове навантаження «Мрії» після реструктуризації складатиме близько $330 млн.

Раніше повідомлялося, що АМКУ дозволив компанії International Finance Corporation, що входить до структури Світового банку, придбати три елеватори агрохолдингу «Мрія». Йдеться про придбання активів «Норія Захід», «Блек Брайоні Холдінгс» і «Элагри-Дереновка»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті