SOCAR в I півріччі став найбільшим приватним імпортером газу в Україну

SOCAR в I півріччі став найбільшим приватним імпортером газу в Україну

Компанія імпортувала 250 млн куб.м ресурсу

SOCAR в I півріччі став найбільшим приватним імпортером газу в Україну
Фото SOCAR

За підсумками першого півріччя поточного року Торговий дім «Сокар Україна» імпортував 250 млн куб.м природного газу, повідомляється на офіційному сайті.

Як зазначаєть у компанії, 250 млн куб.м природного газу – це майже в 4 рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Відтак, SOCAR став лідером з імпорту газу в Україну серед комерційних компаній. Закуплений ресурс трейдер поставляє як побутовому споживачеві, так і великим бізнес-структурам.

«Ми плануємо і далі нарощувати обсяги імпорту природного газу і збільшувати свою присутність на ринку...Наш активний рух вперед свідчить про те, що енергетичний ринок став більш відкритим для бізнесу», – зазначив Генеральний директор SOCAR Energy Ukraine Ельчін Мамєдов.

Нагадаємо, що «Сокар Україна» стала покупцем прирондого газу, який компанія Coral Energy вперше поставила в Україну.

Зазначимо: Україна в січні – червні 2018 року скоротила імпорт природного газу на 37% (на 2 млрд 554 млн куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 4 млрд 408 млн ​​куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло