Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
АМКУ перевіряє дотримання ФДМ законодавства при впровадженні е-бази оцінки майна

АМКУ перевіряє дотримання ФДМ законодавства при впровадженні е-бази оцінки майна

У відомства виникли сумніви щодо дотримання ФДМ вимог законодавства про захист економічної конкуренції

АМКУ перевіряє дотримання ФДМ законодавства при впровадженні е-бази оцінки майна
Фото Shutterstock

Антимонопольний комітет України перевіряє дотримання Фондом державного майна  законодавства у сфері економічної конкуренції при впровадженні електронної Єдиної бази звітів про оцінку через поки єдиний е-майданчик «Оцінка.online». Про це повідомила державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська на своїй сторінці у Facebook.

«Розпочали перевірку Фонду щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків», – написала уповноважена АМКУ.

Кілька днів тому, ФДМ запустив Єдину базу даних звітів про оцінку з модулем, який визначає відповідність звіту мінімальної вартості оцінюваного майна. Вносити звіти в базу можливо за допомогою єдиного функціонуючого майданчика «Оцінка.online».

За словами в.о. голови ФДМ Віталія Трубарова, ФДМ має намір у найближчі дні запустити ще один авторизований майданчик для реєстрації оцінки нерухомості, а найближчим часом кількість таких майданчиків виросте до п'яти.

Як зазначав Трубаров, мета впровадження системи – боротьба з  «чорними» угодами з оподатковуваним рухомим чи нерухомим майном, через що держава втрачала щороку до 2 млрд. грн податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті