Британія та Німеччина підтримали американську Декларацію щодо невизнання анексії Криму

Британія та Німеччина підтримали американську Декларацію щодо невизнання анексії Криму

Обидві країни вважають дії Росії порушенням міжнародного права та вимагають відновити територіальну цілісність України

Британія та Німеччина підтримали американську Декларацію щодо невизнання анексії Криму
фото з pixabay.com

МЗС Великобританії та Німеччини підтримали офіційне невизнання Вашингтоном анексії українського Криму Росією у 2014 році.

На урядовому сайті Великобританії повідомляється, що політика Лондона та Вашингтона стосовно цього питання співпадає.

«Великобританія повторює тверду заяву США щодо протидії незаконній анексії Криму Росією. Позиція Великобританії є чіткою: ми засуджуємо порушення Росією міжнародного права; Крим – це територія України. Ми, як і раніше, сповнені рішучості відстоювати суверенітет та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – йдеться в офіційному повідомленні.

У заяві також зазначається, що Британія глибоко занепокоєна ситуацією з порушенням прав людини на півострові, «де ми спостерігаємо систематичне переслідування меншин та тих, хто висловлює свою незгоду із анексією».

«Ми знову закликаємо Росію звільнити усіх українських політв’язнів у Криму та Росії та надати необмежений доступ на півострові для міжнародних органів, які займаються правами людей», – зазначається на сайті.

Голова МЗС Німеччини у Twitter також підтвердив незмінну позицію його країни стосовно Криму.

«Анексія Криму суперечить міжнародному праву. Ми знову і знову це повторюватимемо і не перейдемо до звичайного порядку денного, скільки б часу це не тривало», – написав Хайко Маас.

Нагадаємо: Білий дім опублікував Декларацію щодо невизнання анексії Криму Росією.

Держсекретар США Майк Помпео сказав, що США ніколи не визнають анексію Криму і вимагають відновлення територіальної цілісності України. У Декларації США також закликали Росію припинити порушувати міжнародне право та припинити окупацію Криму.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло