НКРЕКП оштрафувала «Укртрансгаз» за зрив переходу на добове балансування газу

НКРЕКП оштрафувала «Укртрансгаз» за зрив переходу на добове балансування газу

Комісія відклала перехід на добове балансування газу на два місяці – до 1 жовтня 2018 року

НКРЕКП оштрафувала 	«Укртрансгаз» за зрив переходу на добове балансування газу
Фото: Shutterstock

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), відклала перехід на добове балансування газу на два місяці – до 1 жовтня 2018 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Разом з цим НКРЕКП також вирішила оштрафувати ПАТ «Укртрансгаз» на 850 000 грн за низку порушень, що призвели до зриву переходу на добове балансування газу з 1 серпня.

Комісія зобов'язала «Укртрансгаз» усунути порушення до 1 жовтня цього року.

«До початку газового року, на період усунення порушень та приведення дій «Укртрансгазу» у відповідність до вимог законодавства – створення і забезпечення функціонування інформаційної платформи, комерційне балансування за період серпень-вересень здійснювати відповідно до положень Кодексу ГТС, чинного станом на сьогодні», – зазначила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

За словами голови НКРЕКП, процедура добового балансування сприятиме зменшенню ціни на газ.

Нагадаємо: група компаній «Регіональна газова компанія» першою в Україні розпочала щодобове балансування газорозподільних систем.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло