Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Boeing прогнозує істотний попит на пілотів протягом наступних 20 років

Boeing прогнозує істотний попит на пілотів протягом наступних 20 років

Попит обумовлений очікуваним дворазовим зростанням глобального парку цивільних літаків

Boeing прогнозує істотний попит на пілотів протягом наступних 20 років
Фото: Shutterstock

Компанія Boeing опублікувала прогноз попиту на пілотів і інженерно-технічний персонал (Pilot and Technician Outlook) за 2018 рік, відповідно до якого потреба в пілотах на найближчі 20 років складе понад 790 000 фахівців. Про це з посиланням на Aviation Explorer пише ЦТС.

Згідно з повідомленням, цей показник удвічі перевищує кількість відповідних авіаційних фахівців на сьогоднішній день і відображає найбільш істотний попит за дев'ятирічну історію підготовки прогнозу. 

Попит обумовлений очікуваним дворазовим зростанням глобального парку цивільних літаків (за даними Commercial Market Outlook – прогнозу Boeing по ринку цивільних літаків і сервісів), рекордно високим попитом на повітряні перевезення і зниженням пропозиції на ринку праці. У 2018 році прогноз вперше включає дані за сегментами ділової авіації і цивільних вертольотів.

«Не дивлячись на стійкий світове зростання обсягів повітряних перевезень, авіаційна галузь продовжує зазнавати труднощів з набором пілотів, що змушує задуматися про глобальний дефіциті кадрів в короткостроковій перспективі. Для усунення наслідків цієї проблеми вкрай важливо зосередитися на підготовці наступного покоління пілотів», – повідомив віце-президент з навчання та консалтингу підрозділу Boeing Global Services Кіт Купер.

Так, Boeing пропонує свою програму підготовки пілотів (Pilot Development Program), яка являє собою прискорений курс з навчання фахівців з початкового рівня підготовки до рівня другого пілота на певному типі ВС. Також Boeing допомагає експлуатантам підвищувати ефективність роботи екіпажів за допомогою інструментів щодо оптимізації використання ресурсів і мінімізації збоїв.

У той час, як прогноз попиту на комерційних пілотів залишається майже без змін, потреба в інженерно-технічний персонал знизиться з 648 000 до 622 000 чоловік, головним чином за рахунок збільшення інтервалів ТО нових повітряних суден. У сегментах ділової авіації і цивільних вертольотів в цілому додатково буде потрібно 155 000 пілотів і 132 000 техніків.

Попит на бортпровідників цивільної авіації незначно збільшиться з 839 000 до 858 000 фахівців за рахунок змін складу парків ВС, нормативних вимог, збільшення кількості пасажирських місць і використання многоклассной компонування літаків, що вимагає більш індивідуального підходу при обслуговуванні пасажирів. Додатково буде потрібно 32 000 бортпровідників в сегменті ділової авіації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті