Через аномальну спеку німецькі аграрії просять у влади 1 млрд євро

Через аномальну спеку німецькі аграрії просять у влади 1 млрд євро

Ці кошти їм необхідні для компенсації збитків

Через аномальну спеку німецькі аграрії просять у влади 1 млрд євро
Фото Shutterstock

Голова Німецького союзу селян Йоахім Руквід закликав уряд ввести надзвичайний стан та виділити принаймні 1 млрд євро для господарств, які понесли збитки через аномальну спеку. Про це повідомляє DW із посиланням на Funke Mediengruppe.

Для початку треба ввести надзвичайний стан, який стане законною основою для того, щоб федеральне та земельне правління узгодили виділення коштів, вважає Руквід. За його словами, допомоги потребують, зокрема, фермерські господарства, де врожай знизився більш ніж на 30% у порівнянні з середнім показником за останні роки.

Крім того, він наголосив на необхідності створення резервів на випадок складнощів, з якими аграрії можуть зіткнутися в майбутньому.

«Вкрай важливо, щоб Німеччина мала сільськогосподарські території, що стабільно розвиваються, та мала стабільні господарства», – додав він.

Міністр сільського господарства ФРН Юлія Клекнер наразі перевіряє можливість виділення коштів фермерам, які через спеку понесли збитки.

Остаточне рішення щодо фінансової допомоги може бути прийняте лише після звітної доповіді про врожаї, яка має бути підготована наприкінці серпня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло