В аеропорту «Жуляни» почали розширення міжнародного терміналу

В аеропорту «Жуляни» почали розширення міжнародного терміналу

Роботи планується завершити в травні 2019 року

В аеропорту «Жуляни» почали розширення міжнародного терміналу
Фото: iev.aero

В аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського («Жуляни») почали роботи по установці каркаса нової секції міжнародного терміналу А в рамках робіт з розширення аеровокзального комплексу. Про це повідомляє avianews.com.

Проект збільшення площі передбачає будівництво нової секції в правому крилі будівлі площею 9 500 кв. м. Площа існуючого терміналу А становить 14 000 кв. м. Роботи планується завершити в травні 2019 року. 

Це дозволить збільшити число стійок реєстрації, кабінок паспортного контролю і пунктів авіабезпеки. Витрати на будівництво оператор аеропорту «Майстер-Авіа» оцінює в 500 млн грн.

У зв'язку з необхідністю виділити місце для будівельної техніки аеропорт віддав під ці цілі частину зони паркування і попередив про можливий дефіцит місць для стоянки автомобілів через це.

У травні в «Жулянах» збільшили зону обслуговування пасажирів міжнародних рейсів за рахунок використання потужностей внутрішнього терміналу Д, що простоюють. Тепер пасажири, що прилетіли в «Жуляни» з-за кордону, потрапляють у міжнародну зону терміналу Д, де проходять паспортний контроль, після чого йдуть по критому коридору через льотне поле в термінал А, де розташовані багажні каруселі.

Нагадаємо, за l півріччя 2018 року аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського («Жуляни») обслужив 1,14 млн пасажирів. Цей показник на 66,6% більший в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло