mind
Колишні працівники Alibaba залучили $20 млн на створення публічного блокчейна

Колишні працівники Alibaba залучили $20 млн на створення публічного блокчейна

Блокчейн здатний обробляти 3000 транзакцій в секунду

Колишні працівники Alibaba залучили $20 млн на створення публічного блокчейна
фото pixabay.com

Стартап Ultrain, який заснували колишні співробітники Alibaba, залучив понад $20 млн інвестицій в ході розпродажу токенов і часток у капіталі, повідомляє CoinDesk, на який посилається ForkLog.

У кампанії брали участь впливові фонди, включаючи Draper Dragon, FBG Capital, DanHua VC і Arrington XRP Capital, а також блокчейн-стартап Bixin і криптобіржа OKCoin.

Стартап Ultrain засновано в жовтні 2017 року. Керівник проекту – Рей Го, колишній технічний директор одного з підрозділів Alibaba Group. Техдиректор Ultrain – Вільям Лі, раніше очолював блокчейн-підрозділ Ant Financial, що також входить у структуру китайського інтернет-гіганта. Крім того, Лі був головним розробником AliCloud.

Працюючи в Alibaba, зазначає Го, було складно просувати будь-які блокчейн-рішення. Пов'язано це з «централізованим способом мислення», який притаманний великим компаніям, схильним вибудовувати екосистему «лише навколо себе». У підсумку він вирішив зайнятися власним проектом.

Залучені кошти будуть спрямовані на подальшу розробку оригінального блокчейн-протоколу, який також носить назву Ultrain. Він позиціонується як масштабована платформа для запуску децентралізованих додатків (dapps).

Тестову версію мережі вже запущено. За словами представників стартапу, цей блокчейн здатний обробляти 3000 транзакцій в секунду в мережі від 1000 нод, розгорнутих на хмарних серверах Alibaba.

Діяльність проекту не стільки сфокусована на максимізації продуктивності, скільки на «реальні потреби користувачів», зазначив Го. Також він додав, що пропускної здатності в 3000 транзакцій для dapps на найближчі 2 роки має вистачити.

За словами Го, робота в Alibaba послужила для нього хорошою школою. Станом на сьогодні китайській компанії належить більше 65 пов'язаних з блокчейном патентів.

Нагадаємо, Telegram запустила новий сервіс ідентифікації Passport. Доступу до даних користувача не матиме навіть адміністрація месенджера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті