mind
Чистий прибуток Credit Suisse за ІІ квартал перевищив усі сподівання та склав $655,33 млн

Чистий прибуток Credit Suisse за ІІ квартал перевищив усі сподівання та склав $655,33 млн

У порівнянні з минулорічним показником за аналогічний період прибуток зріс на 114%

Чистий прибуток Credit Suisse за ІІ квартал перевищив усі сподівання та склав $655,33 млн
фото credit-suisse.com

Швейцарський фінансовий конгломерат Credit Suisse повідомив про чистий прибуток у 647 млн швейцарських франків ($655,33 млн) за ІІ квартал. Про це повідомляє CNBC.

Ця цифра перевершила сподівання аналітиків, які передбачали чистий прибуток у 550 млн франків, а також більш ніж вдвічі перевищила показники за аналогічний період минулого року, 303 млн франків.

Чиста виручка за ІІ квартал склала 5,6 млрд франків ($5,57 млрд).

Тіджан Тіам, генеральний директор Credit Suisse сказав, що у ІІ кварталі 2018 року конгломерат продемонстрував сильний показник, «оскільки ми досягли найвищих скоригованих дострокових доходів з останні 12 кварталів».

«На решту 2018 року ми продовжуватимемо фокусуватись на розширенні франшизи управління капіталом та успішному завершенні двох останніх кварталів реструктуризації». – сказав він.

Тіам також пообіцяв, що банк в 2019 буде прагнути підвищити рентабельність, збільшити прибуток та акціонерну вартість.

Банк попередив, що охоча перспективи є позитивними, геополітична напруга та зміни в грошово-кредитній політиці можуть нашкодити довірі клієнтів, та, таким чином, ефективності банку.

«Геополітичні події та зростаюча напруга навколо глобальної торгівлі, а також вплив змін грошово-кредитної політики центральними банками, імовірно, викличуть періоди збільшеної невизначеності протягом решти 2018 року. Ця невизначеність з часом може негативно вплинути на довіру, що, в свою чергу, може вплинути на широкий спектр класів активів та видів діяльності, що відповідають нашим більш ринковим видам діяльності», – йдеться в заяві Credit Suisse.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті