Український інвестфонд купив п’ятий ТРЦ у Європі

Український інвестфонд купив п’ятий ТРЦ у Європі

Загальна орендна площа всієї торгівльної площі фонду перевищила 34 000 кв м

Український інвестфонд купив п’ятий ТРЦ у Європі
Фото: RAU

Український Інвестиційний фонд Focus Estate Fund (FEF) закрив операцію з придбання торгового центру Galeria Awangarda площею 7515 кв. м (GBA) в місті Бартошице (Польща), повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU) із посиланням на прес-службу FEF.

Як зазначається, за словами керуючого партнера FEF Андрія Козина, цією інвестицією фонд збільшив свій портфель в секторі торговельної нерухомості середнього формату Польщі і Чехії до п’яти об’єктів, загальна орендна площа яких перевищила 34 000 кв м.

На момент укладання угоди вакантність площ торгового центру становила близько 3%.

«Galeria Awangarda – новий якісний актив фонду з відмінним місцем розташування та правильними якірними орендарями, які користуються популярністю у покупців», – прокоментувала керівник відділу управління нерухомістю і активами JLL Вірджіні де Бері.

Так, міжнародна компанія JLL стала проперті-менеджером об’єкта, транзакційним брокером угоди виступив KYHOS Real Estate s.r.o., юридичний супровід здійснювала фірма Czabański Gałuszyński i Partnerzy.

Galeria Awangarda була відкрита в квітні 2016 року і являє собою якісну будівлю в динамічному місті в північному регіоні Польщі. Серед його найбільших орендарів – магазини Biedronka, Jysk, KIK, Deichmann, ABRA.

Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на не преміальних об’єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи. У планах фонду – інвестування в розвиток проектів торгової комерційної нерухомості середнього формату на найбільш динамічних ринках Східної Європи в обсязі 50 млн євро протягом наступних 2 – 3 років.

Нагадаємо, минулого року Focus Estate Fund купив Ритейл парк Most Retail Park у Чехії. Як зазначалось, центр має досить високу частку вакантності, тому перед фондом стоїть завдання підвищити його прибутковість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло