mind
Мінфін: ситуація із залишками коштів на ЄКР під контролем

Мінфін: ситуація із залишками коштів на ЄКР під контролем

У стандартному звіті Держказначейства на початок місяця відображаються не всі кошти

Мінфін: ситуація із залишками коштів на ЄКР під контролем
Фото: Shutterstock

На Єдиному казначейському рахунку (ЄКР), станом на 1 серпня 2018 року у гривні дійсно було 2 млрд грн, але додатково на валютних рахунках Державної казначейської служби (ДКСУ) є еквівалент 20,9 млрд грн.

Про це повідомила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова на своїй сторінці у Facebook.

«Додатково на валютних рахунках ДКСУ станом на 1 серпня є еквівалент 20,9 млрд грн (які в стандартному звіті ДКСУ на початку місяця не відображаються) і зважаючи на поденний план серпня, Мінфін не мав причин продавати валюту», – написала вона.

станом на початок опердня 1.08 на гривневному Єдиному казначейському рахунку дійсно було 2 млрд грн, однак додатково на...

Опубликовано Oksana Markarova Cреда, 1 августа 2018 г.

Так, вона пояснила, що невиконання запланованих на перший квартал 2018 року запозичень в розмрі 56 млрд грн є головною причиною низького рівня гривневого ЄКР, однак, – «загальна ліквідність є достатньою, ситуація під контролем, всі платежі йдуть вчасно. І будуть йти вчасно», – підкреслила вона.

Нагадаємо, станом на 1 серпня залишки коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) до початку серпня знизилися до рівня січня 2014 року і склали 1,99 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті