Прибуток Ощадбанку за І півріччя склав більше 100 млн грн

Прибуток Ощадбанку за І півріччя склав більше 100 млн грн

За півроку Ощадбанк видав кредитів для клієнтів ММСБ на суму 1,3 млрд грн

Прибуток Ощадбанку за І півріччя склав більше 100 млн грн
Фото Facebook «Ощадбанк»

За результатами І півріччя 2018 року чистий прибуток Ощадбанку становить 108,4 млн грн, повідомляє банк.

Ощадбанк посідає ІІ місце за обсягами активів, кредитного та депозитного портфелів.

Зазначається, що комісійний дохід Ощадбанку зріс в 1,3 рази порівняно з відповідним періодом минулого року. Окрім того, Ощадбанк продемонстрував приріст коштів фізичних осіб у 5,5 млрд грн. Відтак, темп приросту складає 6,3%, що у 2,3 рази перевищує значення аналогічного показника по банківській системі – 2,8% відповідно.

Також повідомляється, що за півроку Ощадбанк видав кредитів для клієнтів ММСБ на суму 1,3 млрд грн. та збільшив депозитний портфель ММСБ на 5,5 млрд грн.

Нагадаємо: за результатами аналізу фінансового стану Ощадбанку у липні 2018 року, міжнародна рейтингова компанія Fitch Ratings підтвердила рейтинг Ощадбанку на рівні суверенного рейтингу України (В-).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло