mind
Ейфелеву вежу закрили через страйк працівників

Ейфелеву вежу закрили через страйк працівників

Вони протестують проти нової політики доступу до головної туристичної принади Парижу, яка спровокувала «жахливі» черги

Ейфелеву вежу закрили через страйк працівників
фото з pixabay.com

Співробітники Ейфелевої вежі закрили Паризьку туристичну принаду на знак протесту проти нової політики доступу, яка, за їх словами, породила надзвичайні черги для туристів. Про це повідомляє AFP.

Доступ до пам’ятника закрили в середу о 16:00 за місцевим часом, працівники налаштовані продовжити страйк і в четвер.

Працівники обурені прийнятим нещодавно рішенням щодо того, щоб відкладати половину щоденних квитків на вежу для людей, які купують їх онлайн заздалегідь і обираюсь собі час для відвідування.

Раніше можна було купити лише 20% білетів онлайн, щоб піднятись на 324-метрову Ейфелеву вежу.

Керівництво також запустило резервування конкретних ліфтів для власників квитків, що створює черги, «які є часом жахливими та часто неоднаковими».

У непіковий час для відвідувачів, які заздалегідь купили білети, наприклад рано вранці, зарезервований ліфт може бути напівпорожнім, а інша черга триватиме три години.

«Співробітникам урвався терпець», – сказав Деніс Вавасоррі, який є одним з них, а також додав, що багато відвідувачів були незадоволені настільки тривалим очікуванням.

Співробітники хочуть, щоб усі ліфти були доступними для усіх відвідувачів, незалежно від того, який білет вони купили.

Компанія SETE, яка продає білети на Ейфелеву вежу онлайн, стверджує, що кожного дня продає 10 000 білетів і що «час очікування є дуже коротким»

«Для відвідувачів, які приїздять без білетів, час очікування в касах є таким самим, як і в минулому році, а кількість відвідувачів збільшилась», – зазначають в компанії .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті