mind
Мінрегіон має намір встановити SOS-станції на трасах

Мінрегіон має намір встановити SOS-станції на трасах

Такі станції повинні розташовуватися уздовж доріг на відстані від 500 м до 2 км

Мінрегіон має намір встановити SOS-станції на трасах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вивчає можливість проектування на українських трасах SOS-станцій – спеціальних засобів екстреного зв’язку при надзвичайній ситуації на дорозі, повідомляє міністерство.

За словами заступника Мінрегіонбуду України Лева Парцхаладзе, за європейськими стандартами такі станції повинні розташовуватися уздовж трас на відстані від 500 м до 2 км. Оієнтовний час очікування приїзду екстреної допомоги (медичної чи поліції) може складати до 30 хвилин, технічної допомоги – до 1 години.

Парцхаладзе додав, що через SOS-станції можна буде використовувати Центри безпеки в громадах для надання своєчасної допомоги при пожежі чи іншій надзвичайній ситуації. Центри безпеки будуть об’єднувати пожежну допомогу, екстрену медичну допомогу, поліцейський пункт і єдиний диспетчерський пункт для координації дій. 

Нагадаємо: міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ввело норму ДБН щодо звуження ширини смуг руху на дорогах.

Окрім того: мінрегіон обмежив з 1 вересня 2018 року висоту забудови та зони для евакуації населення, запровадив межу забудови до зелених зон, а також нові норми для будівництва шкіл та розміщення транспортних засобів, зокрема заборонив паркування в межах житлової зони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті