mind
Столичних підприємців запрошують на безкоштовні тренінги з управління ефективністю бізнесу
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Столичних підприємців запрошують на безкоштовні тренінги з управління ефективністю бізнесу

Безкоштовні дводенні тренінги відбудуться 12-13 вересня та 26-27 вересня 2018 року

Столичних підприємців запрошують на безкоштовні тренінги з управління ефективністю бізнесу
Фото: pixabay.com

Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації (КМДА) та Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» запрошують власників малого та середнього бізнесу, підприємців, менеджерів різних рівнів, представників галузевих громадських об’єднань на дводенні модулі «Управління ефективністю бізнесу: методи, інструменти і технології».

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА і зазначається, що тренінги відбудуться 12-13 вересня та 26-27 вересня 2018 року.

Перший модуль, 12-13 вересня, присвячено лекціям з управління витратами і доходами; системи обліку витрат і собівартості; бюджетування та його контролю; тактичних рішень в управлінні ефективністю діяльності в умовах ризику і невизначеності.

Протягом другого модуля, 26-27 вересня 2018, учасники тренінгів вчитимуться на практиці ефективно застосовувати інструменти менеджменту та маркетингу. Зокрема, потренуються у плануванні витрат та аналізі конкурентних переваг, контролі й управлінні ефективністю центрів відповідальності, розробці маркетингової стратегії. Окрема лекція буде присвячена управлінському контролю і ризикам підприємницької діяльності.

Місце проведення тренінгів: Київ, вул. Андріївська, 1 (метро «Поштова Площа»), ДВНЗ «Університет банківської справи».

Так, у КМДА пропонують ознайомитись із програмою тренінгу, реєстрація на який обов’язкова – на семінар 12-13 вересня, на семінар 26-27 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті