mind
Південна Корея розпочинає розслідування щодо BMW

Південна Корея розпочинає розслідування щодо BMW

Вже 17 південних корейців звернулися до суду щодо відшкодування збитків через самозаймання автівок

Південна Корея розпочинає розслідування щодо BMW
фото pixabay.com

Міністерство державних територій, інфраструктури і транспорту Південної Кореї розпочинає розслідування відносно BMW після численних випадків самовільного займання автомобілів німецької компанії, повідомляє Інтерфакс.

BMW минулого тижня оголосив про відкликання для сервісного обслуговування 106,317 тиcяч машин після 28 випадків самозаймання з початку поточного року, повідомляє агентство AFP.

Міністр транспорту Кім Хен Ми заявив, що буде проведене «ретельне і прозоре» розслідування, в результаті якого можуть бути застосовані найжорсткіші заходи.

За даними агентства, вже 17 південнокорейських клієнтів BMW звернулися до суду з вимогою відшкодування збитку. Вони звинувачують компанію в занадто пізній реакції на технічні проблеми. Середня сума позову становить близько 4 тияч євро.

Серед автомобілів BMW, що були відкликані, більшість складають машини третьої і п'ятої серій з дизельними двигунами. Всього дана кампанія зачіпає 42 модифікації, що випускалися з березня 2011 року по листопад 2016 року.

Як повідомляє агентство dpa, причиною самозаймання може бути дефект в системі рециркуляції відпрацьованих газів (AGR).

Сервісна кампанія в Південній Кореї почнеться 20 серпня, коли в країну завезуть достатню кількість запасних частин. Серед іншого передбачається заміна системи AGR, пише Deutsche Welle.

Наагадаємо: німецький автовиробник BMW заявив, що інвестує 1 млрд євро (1,17 млрд) в будівництво нового заводу в місті Дебрецен, Угорщина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті