mind
В Росії створили офшори для іноземних компаній

В Росії створили офшори для іноземних компаній

Для того, щоб скористатись пільговим режимом, компаніям доведеться вкласти в економіку РФ принаймні 50 млн рублів протягом 6 років

В Росії створили офшори для іноземних компаній
Владімір Путін
фото з pixabay.com

Президент РФ Владімір Путін підписав пакет законів щодо створення зон з пільговими умовами для роботи іноземних компаній, які з’являться на островах Русскій (Приморський край) та Октябрський (Калінінградська область). На цих островах з’являться спеціальні адміністративні райони, на яких діятиме більш гнучкий правовий режим в області податкового та валютного регулювання. Про це повідомляє «Коммєрсант».

Іноземні юридичні особи зможуть зареєструватись в спец районах за умови, що відкриють на одному з островів свій офіс. Для того, щоб скористатись перевагами пільгового режиму, їм треба буде взяти на себе зобов’язання інвестувати в Росії, як мінімум, 50 млн рублів протягом 6 років з моменту реєстрації. При цьому фінансові та кредитні організації пільгами скористатись не зможуть.

Закон також містить в собі поправки до податкового кодексу, які передбачають нульовий податок для отримання дивідендів компаніями, яким належить більше 15% уставного капіталу зареєстрованої на одному з островів організації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті