mind
ЄБРР та «Укренерго» готують спільний проект на 149 млн євро

ЄБРР та «Укренерго» готують спільний проект на 149 млн євро

Мета проекту – заміна силового обладнання, реконструкція підстанцій з впровадженням автоматизованої системи управління технологічними процесами

ЄБРР та 	«Укренерго» готують спільний проект на 149 млн євро
Фото Facebook «Укренерго»

НЕК «Укренерго» готує проект «Модернізація мереж передачі» з оріентовною вартістю у 149 млн євро спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це з посиланням на дані компанії пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, мета проекту – заміна силового обладнання, реконструкція підстанцій (ПС) з впровадженням автоматизованої системи управління технологічними процесами.

В рамках підготовки, представники відібраних ЄБРР компаній-консультантів Tetra Tech (США) і AF-Mercados EMI (Іспанія) вже відвідали 10 підстанцій «Укренерго». Консультанти мають підготувати техніко-економічні обґрунтування реконструкції перерахованих підстанцій

«Модернізація підстанцій підвищить ефективність і надійність передачі електроенергії, дозволить управляти обладнанням підстанцій з регіональних центрів. Також її реалізація стане базою для впровадження технології smart grid в рамках «Другого проекту з передачі електроенергії», що реалізується «Укренерго» спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР)», – йдеться в повідомленні.

Впровадити проект планується за рахунок кредитних коштів ЄБРР до 2021 року.

«Укренерго» здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті