Посли G7 привітали процес формування в Україні Антикорупційного суду

Посли G7 привітали процес формування в Україні Антикорупційного суду

Посли вважають цей орган ключовим компонентом в системі незалежних антикорупційних інституцій

Посли G7 привітали процес формування в Україні Антикорупційного суду
фото WordPress.com

Посли країн «Великої сімки» (в яку входять США, Японія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Канада) привітали етап завершення законодавчого процесу для формування Вищого антикорупційного суду в Україні.

Про це йдеться в дописі на відповідній сторінці у Twitter «Група послів G7 на підтримку реформ в Україні» поруч із опублікованим тут же текстом заяви.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Ми підтримуємо Україну у процесі створення ефективного суду, ключового компонента в українській системі незалежних антикорупційних інституцій, чесність яких має бути захищена», – сказано в заяві.

«Ми також підтримуємо тісну співпрацю між Україною і МВФ у виконанні всіх інших кроків, необхідних для надання наступного траншу МВФ, що важливо для збереження зростання і макроекономічної стабільності», – йдеться в заяві.

Як повідомлялося, 2 серпня президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку зі схваленням закону «Про Вищий антикорупційний суд». Цим кроком, за словами Порошенка, «шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкрито».

Того ж дня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на посади в Антикорупційному суді.

Зацікавлені міжнародні організації орієнтовно до 15 вересня 2018 року нададуть свої пропозиції стосовно кандидатур до складу Громадської ради міжнародних експертів, яка братиме участь у відборі суддів Вищого антикорупційного суду. До складу Суду буде входити 39 суддів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло