mind
Індійський конкурент Uber, компанія Ola, прямує до Великобританії

Індійський конкурент Uber, компанія Ola, прямує до Великобританії

До кінця року компанія планує надавати свої послуги по усій країні

Індійський конкурент Uber, компанія Ola, прямує до Великобританії
фото з twitter.com/Olacabs

Великобританія отримає нову альтернативу сервісу із надання таксі Uber, після того як індійська Ola оголосила про свої плани розширення. Про це повідомляє TechCrunch.

Ola була заснована в 2010 році, наразі сервіс охоплює 110 міст Індії, де компанія пропонує ліцензовані таксі, приватні авто для оренду та мережу рикш. Великобританія стане першим в Європі ринком для Ola.

Повідомляється, що компанія залучила близько $3 млрд від інвесторів, включно із SoftBank, Tencent, Didi Chuxing та DST Global. За останніми показниками, ринкова капіталізація компанії становить $7 млрд.

Першим закордонним ринком, на який відважилась Ola, стала Австралія. Зараз сервіс працює уже в 7 австралійських містах. Вихід компанії на ринок Великобританії сигналізує про подальше розширення в Європі.

Наразі послуги Ola ще не працюють в Британії, але компанія заявила, що вже найближчим часом вона запропонує ліцензовані таксі в Південному Уельсі та Манчестері.

Ola планує розширитись по усій країні до кінця цього року. Це означає появу нового конкурента для Uber та потенційно для Taxify – сервісу, який хоче відновити робот в Великобританії».

Генеральний директор Ola Бхавіш Аггравал назвав Великобританію «фантастичним місцем для ведення бізнесу» та додав, що він з нетерпінням чекає на надання відповідального нового сервісу, який допоможе країні вдовольнити її потреби в мобільності.

Нагадаємо: у черні цього року регулятори дозволили Uber повернутись на вулиці Лондона після того, як у вересні 2017 року Транспортне управління Лондона позбавило компанію права на подальшу роботу в столиці Британії.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті