mind
НБУ повторно виставив на продаж автосалон за 10 млн грн

НБУ повторно виставив на продаж автосалон за 10 млн грн

Також регулятор продає 9 земельних ділянок на понад 28 млн грн

НБУ повторно виставив на продаж автосалон за 10 млн грн
Фото: Zakupki

Управління закупівель Національного банку України (НБУ) виставиkj на повторний е-аукціон 11 об’єктів нерухомого майна, набутих у власність НБУ України у рахунок погашення боргу за кредитами, наданими банкам України, зокрема, автосалон у Кременчуці за початковою вартістю у 10 млн грн, 9 земельних ділянок у Київській області, а також нежитлове приміщення у Світловодську Кіровоградської області.

Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора і зазначається, що аукціон буде проведено 22 серпня 2018 року за допомогою електронного майданчика Zakupki.

Так, на продаж виставлено будівлю автосалону, який спеціалізувався на торгівлі автомобілями Volkswagen, загальною площею 1 454,9 кв м та земельна ділянка площею 0,5883 га за 10 млн грн. Згідно з оголошенням про попередній аукціон ще у травні 2018 року НБУ пропонував за цей об’єкт початкову ціну у розмірі 14,3 млн грн.

Крім того, на продаж пропонуються 9 лотів – земельні ділянки у Київській області на загальну суму понад 28 млн грн.

Останній лот аукціону – вбудоване приміщення загальною площею 95,3 кв. м, розташоване у жилому будинку у Світловодську Кіровоградської області за стартовою ціною 163 538 грн.

Заявки на аукціони за всіма лотами можна подавати до 21 серпня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті