Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Фінтех-індустрія в Україні недостатньо розвинена - звіт KPMG

Фінтех-індустрія в Україні недостатньо розвинена - звіт KPMG

Проблеми для розвитку - слабкість фінансового сектора і відсутності інвестицій

Фінтех-індустрія в Україні недостатньо розвинена - звіт KPMG
Фото: Shutterstock

Через слабкість фінансового сектора і відсутності інвестицій в країну, українська Фінтех-індустрія залишається недостатньо розвиненою. Про це повідомляється у звіті KPMG Pulse of Fintech report за l півріччя.

Згідно з повідомленням, на початку цього року в Україні було понад 80 фінтех-компаній, з них – близько 60% були утворені протягом трьох останніх років. Основними напрямками діяльності таких компаній є платежі і грошові перекази.

«Беручи до уваги потенціал України, еволюцію мобільних операторів і нових технологій, можна розраховувати на більш динамічний розвиток фінтех-сектора в Україні. Умовами для цього є інвестиції, впровадження чітких правил роботи і дерегулювання існуючого законодавства цієї сфери, а також стабільний розвиток ринку в цілому», – повідомив менеджер відділу інвестицій та ринків капіталу KPMG в Україні Андрій Усенко.

Загалом, світові інвестиції в сфері Фінтех стрімко зросли в першому півріччі цього року року, досягнувши $57,9 млрд, інвестованих в 875 угод, проти $38,1 млрд, інвестованими за весь 2017 рік.

Середній світовий обсяг венчурного фінансування на пізніх стадіях суттєво збільшився до $25 млн протягом першого півріччя 2018 року у порівнянні зі середньорічним обсягом у $14 млн, який спостерігався в 2017 році. Обсяги угод на ранніх стадіях також виросли з середнього показника $5 млн у 2017 році до $9,2 млн до середини 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті