Samsung планує вкласти в розвиток 5G та ШІ $22 млрд

Samsung планує вкласти в розвиток 5G та ШІ $22 млрд

Протягом наступних трьох років компанія витратить на дослідження та розробки $161 млрд та створить 40 000 нових робочих місць

Samsung планує вкласти в розвиток 5G та ШІ $22 млрд
Фото Shutterstock

Найбільший південнокорейський конгломерат Samsung планує протягом наступних трьох років інвестувати близько 25 трлн корейських вон ($22 млрд) в розвиток новітніх галузей. Про це повідомляє CNBC.

Ці кошти підуть на чотири ключові галузі: штучний інтелект, технологія мобільних мереж п’ятого покоління, електронні компоненти для майбутніх автомобілів та біофармацевтичні препарати.

Для того, щоб розширити можливості свого ШІ, Samsung збільшить число своїх дослідників на 1000 осіб в глобальних центрах ШІ в Канаді, США, Росії та Південній Кореї.

Samsung наразі є найбільшим в світі виробником смартфонів, а також має потужний напівпровідниковий бізнес, який постачає чипи таким компаніям, як Apple.

Загалом конгломерат заявив, що планує інвестувати $161 млрд протягом кількох наступних років, що включатиме капітальні витрати, а також дослідження в галузі дослідження та розробки в галузі напівпровідникового бізнесу.

Крім того, в компанії повідомили, що протягом наступних років буде створено близько 40 000 нових робочих місць.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло