Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
МЕРТ та СБУ створять Національний перелік об'єктів критичної інфраструктури

МЕРТ та СБУ створять Національний перелік об'єктів критичної інфраструктури

Для їх захисту, визначення основ категоризації і паспортизації таких об'єктів

Мінекономрозвитку (МЕРТ) та Служба безпеки України (СБУ) створили міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури, яка стане платформою для створення Національного переліку об'єктів критичної інфраструктури, а також визначення основ категоризації і паспортизації зазначених об'єктів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЕРТ.

Як зазначається, експертна група також розроблятиме пропозиції для Першого віце-прем’єр-міністра щодо нових інструментів захисту об’єктів критичної інфраструктури.

«Експертна група координуватиме діяльність органів державної влади», – йдеться у повідомлення. Головою експертної групи призначено Юрія Бровченко – заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Також до складу увійдуть інші представники МЕРТ, а також СБУ, ДФС, ДСНС, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Національного банку України, Антимонопольного комітету України, МТОТ, Держводагентства та Держекоінспекції.

«Ми переконані, що створення експертної групи надасть Міністерству, як координатору створення державної системи захисту критичної інфраструктури, можливість виробити дієві інструменти вирішення проблемних питань у цій сфері до прийняття парламентом Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист». Проведення першого засідання новоствореної експертної групи заплановано на вересень поточного року, зараз відбувається підготовка за секторами критичної інфраструктури з метою виявлення найбільш проблемних питань», – зазначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Критична інфраструктура – сукупність об'єктів, які є стратегічно важливими для економіки і безпеки держави, суспільства, населення та порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам України. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті