mind
Адвокати Трампа не погодились на його допит на умовах Мюллера

Адвокати Трампа не погодились на його допит на умовах Мюллера

Допитати президента можна буде «у вузькому форматі», оминаючи питання його перешкоджання розслідуванню щодо російського втручання у вибори в США

Адвокати Трампа не погодились на його допит на умовах Мюллера
Дональд Трамп
фото з twitter.com/realDonaldTrump

Адвокати Трампа не погодились на умови, на яких спеціальний прокурор Роберт Мюллер запропонував провести допит президента у справі щодо втручання РФ в американські вибори в 2016 році. Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що захист Трампа запропонував Мюллеру провести допит «у вузькому форматі», не торкаючись питань ймовірного перешкоджання розслідуванню президентом США.

Один з адвокатів Трампа підтвердив, що команді Мюллера було направлено відповідь, але відмовився коментувати її зміст.

Відомо, що переговори щодо допиту Трампа тривають понад 8 місяців, а минулого тижня Мюллер запропонував дещо розширений його формат.

Адвокати президента не відмовились від допиту зовсім, але наполягають на його більш вузькому форматі.

Зазначається, що Мюллер має намір допитати Трампа з ряду питань, головним чином про його зв’язки з Росією та вибори, про наміри, які стоять за діями президента та можуть вважатись такими, що перешкоджають розслідуванню, включно із звільненням колишнього очільника ФБР.

Нагадаємо: в січні 2017 року розпочалось розслідування щодо втручання Росії в американські вибори 2016 року за підозрами, що Москва допомогла Трампу отримати пост президента США.

Мюллер неодноразово говорив, що хоче допитати Трампа. Сам президент то відмовлявся від допиту, то погоджувався, попри поради його радників та адвокатів.

Наприкінці липня через Twitter Трамп звинуватив Мюллера в упередженості через “конфлікт інтересів» із президентом.

А згодом, знову через Twitter, лідер США закликав спецпрокурора припинити «припинити полювання на російських відьом» та «не ганьбити цим Америку».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті