mind
Окуляри доповненої реальності Magic Leap One надійшли в продаж

Окуляри доповненої реальності Magic Leap One надійшли в продаж

Щоправда, поки що в «окремих частинах» США, в інших кінцях світу на окуляри відкрито передзамовлення

Окуляри доповненої реальності Magic Leap One надійшли в продаж
фото The Verge

8 серпня американська компанія Magic Leap відкрила передзамовлення на окуляри доповненої реальності Magic Leap One. Вартість пристрою становить $2295, а купити його можна поки що в Чикаго, Лос-Анджелесі, Майамі, Нью-Йорку, Сіетлі та Сан-Франциско, передає vs.ru. Згодом компанія планує почати продажі й за кордоном.

Magic Leap One – система з трьох компонентів: гарнітура Lightwear, кишеньковий комп'ютер Lightpack та контролер.

Окуляри доповненої реальності Magic Leap One надійшли в продаж
The Verge

В гарнітуру вбудовані камери стеження за довкіллям і датчики стеження за очима. Також є невеликі вбудовані динаміки поруч з вухами і роз'єм для навушників. Великі круглі об'єктиви, на думку провідного дизайнера Гарі Натсума, повинні стати «візитною карткою» Magic Leap.

Розмір гарнітури можна коригувати за допомогою змінних лобових і носових елементів. Носити звичайні окуляри з окулярами Magic Leap не можна, але можна замовити лінзи, які кріпляться всередину гарнітури за допомогою магнітів.

Magic Leap зменшила вагу пристрою за рахунок перенесення обчислювальних компонентів в окремий пристрій – мініатюрний комп'ютер Lightpack, який підключається до гарнітури. Lightwear використовує набір камер і спеціальну лінзу для проектування зображень на реальне оточення.

Окуляри доповненої реальності Magic Leap One надійшли в продаж
фото The Verge

Технічні характеристики Lightpack:

  • Nvidia Tegra X2;
  • 8 ГБ оперативної пам'яті;
  • 128 ГБ внутрішньої пам'яті;
  • батарея, розрахована на три години роботи пристрою.

У складеному вигляді Lightpack – це гладкий сірий диск з USB-C-портом для зарядки, кнопками живлення і гучності.

Стандартний контролер – це аналог Oculus Go або Samsung Gear VR, за винятком того, що він відстежується камерами пристрою, а не підключається проводами. Це не зовсім віртуальні руки, але ідея схожа. Magic Leap One підтримує сторонні контролери (точно невідомо, які, можливо, геймпади від Xbox One і PlayStation 4), а камери можуть в урізаному режимі відслідковувати положення рук користувача в просторі.

Magic Leap One підтримує лише Bluetooth і Wi-Fi, тому призначений для домашнього використання.

Серед доступних додатків – браузер, віртуальний чат, система для розміщення віртуальних об'єктів в реальному світі і демоверсія гри Dr. Grordbort's Invaders.

Гарнітура не працює при сильному сонячному або недостатньому освітленні.

Поки що окуляри призначені здебільшого для художників і розробників: їм доступний обмежений набір додатків, а також вони можуть створювати власні. Розробники при створення власних додатків можуть використовувати вихідний код різних проектів Magic Leap.

Раніше ми повідомляли, що власники окулярів доповненої реальності Magic Leap змушені зберігати їх у сейфі, щоб ніхто не викрав технологію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті