Власники окулярів доповненої реальності Magic Leap змушені зберігати їх у сейфі

Власники окулярів доповненої реальності Magic Leap змушені зберігати їх у сейфі

Це щоб ніхто не викрав інформацію про технології, задіяні при виготовленні пристрою

Власники окулярів доповненої реальності Magic Leap змушені зберігати їх у сейфі
фото magicleap.com

Компанія Magic Leap вже почала постачати перші окуляри доповненої реальності користувачам. Однак поки що це тестові зразки продукції, і вони надаються в користування розробникам, дизайнерам та іншим людям, причетним до створення окулярів, повідомляє Hi-Tech з посиланням на Bloomberg.

При цьому тестування проводиться в умовах найвищої секретності, а люди, які отримали Magic Leap One (Creator Edition) – так називаються окуляри – зобов’язані замикати їх у сейф, щоб не допустити жодного витоку інформації на цьому етапі.

Дивовижні окуляри будуть комплектуватися окремої графічною картою, 4-ма вбудованими мікрофонами, як мінімум 6-ма зовнішніми камерами, а також вбудованими динаміками. Продуктивність цих окулярів можна порівняти з MacBook Pro або ігровим комп'ютером Alienware, зазначив глава Magic Leap Роні Абовіц.

Зовні пристрій схожий на «громіздкі захисні окуляри», які з'єднуються шнуром з операційним блоком-шайбою, який закріплюється на поясі.

Раніше Magic Leap дозволяла журналістам і розробникам тестувати пристрій доповненої реальності, але на своїй території і тільки після підписання угоди про нерозголошення інформації.

Як повідомляє Bloomberg, вимоги компанії до конфіденційності настільки високі, що принаймні один з його партнерів відмовився від тестового пристрою, вирішивши, що воно того не варте.

Стартап Magic Leap дуже багатообіцяючий, але засекречений. В те, що окуляри доповненої реальності користуватимуться успіхом, вірять найбільші гравці IT-ринку: в фірму вклали майже $2 мільярди такі інвестори, як Google, Alibaba, KPCB і Andreeseen Horowitz, а глава Google Сундар Пічаї навіть займає місце в раді директорів.

На початку січня повідомлялося, що Magic Leap вперше показала публіці окуляри доповненої реальності, які дозволять накладати на реальність віртуальні об’єкти.

Нагадаємо, «розумні окуляри» від Intel проектують віртуальні зображення прямо на сітківку ока.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло