mind
НДУ допоможе українським компаніям отримати код LEI для міжнародних операцій
Спецпроект
Трансформації бізнесу

НДУ допоможе українським компаніям отримати код LEI для міжнародних операцій

Призначення нового коду коштує 95 євро

НДУ допоможе українським компаніям отримати код LEI для міжнародних операцій
Фото: НДІ

Юридичні особи отримали можливість звертатися до Національного депозитарію України (НДУ) як до довіреної особи для отримання, продовження і відновлення коду LEI (Legal Entity Identifier), необхідного для здійснення міжнародних фінансових транзакцій, йдеться у повідомленні на сайті НДУ.

Як зазначається, додаткову послугу НДУ вводить з 9 серпня 2018 року, тарифи на неї зафіксовано в євро, а отже призначення нового коду коштує 95 євро.

«Отримання, продовження і відновлення коду ідентифікації LEI можна буде реалізувати, використовуючи Національний депозитарій як довірену особу. Клієнту потрібно лише надати НДУ необхідний пакет документів у паперовому вигляді. У разі збільшення попиту на послугу, передбачено перехід на електронний документообіг з цифровим підписом», – пояснюють у НДУ.

Так, за відсутності додаткових питань щодо поданих документів, НДУ забезпечує отримання коду ідентифікації LEI протягом 12 днів після завершення процедури укладення договору та оплати послуги.

Крім того, як раніше повідомляли у НДУ, впровадження в систему депозитарного обліку інституту номінального утримувача скорочує термін документарного оформлення інвестиційних угод іноземних інвесторів в Україні з трьох місяців  до 10 днів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті