LG Display на 40% збільшить виробництво OLED-панелей

LG Display на 40% збільшить виробництво OLED-панелей

Таким чином, компанія прагне вперше зробити свій бізнес із виробництва світлодіодних панелей прибутковим

LG Display на 40% збільшить виробництво OLED-панелей
фото з lgnewsroom.com

Південнокорейська компанія LG Display на 40% збільшить виробництво світлодіодних панелей в 2019 році, щоб вперше зробити свій OLED-бізнес прибутковим. Про це повідомляє Nikkei.

Збільшення виробництва дозволить LG випустити 4 млн телевізійних панелей протягом наступного року, в той час на цей рік заплановано випуск 2,8 млн панелей.

Компанія планує продавати панелі японським та китайським виробникам телевізорів, а також групі LG Electronics, щоб стимулювати ріст ринку OLED-телевізорів.

За даними британської дослідницької компанії Euromonitor, глобальні продажі OLED-телевізорів в 2018 році досягнуть 2,54 млн одиниць, що на 66% більше, ніж минулого року.

Зростання виробництва дозволить знизити їх вартість, що відобразиться також на вартості самих телевізорів.

Зазначається, що LG контролює майже 100% світового ринку OLED панелей, однак отримання прибутку від цього бізнесу є проблемою через високі інвестиційні затрати.

Лише минулого року компанія інвестувала 5 млрд вон у розвиток цієї технології, цього року, як очікується, буде виділено 9 млрд вон для розробки OLED.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло