«Нібулон» збільшить потужності п'яти своїх терміналів

«Нібулон» збільшить потужності п'яти своїх терміналів

Йдеться про термінали в Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях

«Нібулон» збільшить потужності п'яти своїх терміналів
фото з nibulon.com

Зернотрейдер «Нібулон» має намір збільшити потужності зі зберігання сільгосппродукції п'яти перевантажувальних терміналів в Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях до початку наступного маркетингового року. Про це з посиланням на дані «нібулон» повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, додаткові ємності будуть побудовані на території філій «Вознесенська» (22 000 тонн), «Новоодеська» (10 000 тонн), «Кам'янка-Дніпровська» (16 000 тонн), «Хортиця «(16 500 тонн) і» Голопристанська «(20 000 тонн).

«З огляду на високий попит на перевантажувальні термінали і зернові склади компанії з боку сільгосптоваровиробників та їх активну співпрацю з нами, такі два об'єкти, які будуть побудовані в 2019 році в Мар'янському (Дніпропетровська обл.) І Тернівці (Запорізька обл.), Будуть мати обсяг зберігання зерна не по 76 000 тонн, як попередні підприємства, а по 96 000 тонн кожен», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що «Нібулон» має намір інвестувати в будівництво зерносховищ в Єгипті $2 млрд

ТОВ СП «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал у Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць, і Миколаївський суднобудівний завод.

«Нібулон» обробляє 83 000 га. Компанія експортує сільгосппродукцію в більш ніж 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло