mind
У Києві вночі горів офіс однієї з фармацевтичних фірм

У Києві вночі горів офіс однієї з фармацевтичних фірм

Імовірно пожежа сталася в офісі компанії «Дженом Біотек»

У Києві вночі горів офіс однієї з фармацевтичних фірм
dsns.gov.ua

У Солом'янському районі Києва вночі горів офіс однієї з фармацевтичних компаній. Про це повідомляє управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Києві.

Аовідомлення про пожежу на вулиці Аеродромній надійшло в службу в ніч на 12 серпня. На місці пожежники встановили, що на території однієї з фармацевтичних компаній виникло загоряння на другому поверсі та покрівлі офісної будівлі, яка, за попередньою інформацією, не експлуатувалася.

«О 2:44 пожежу на площі 150 кв.м було локалізовано, а в 2:52 – ліквідовано. Вдалося запобігти поширенню пожежі на всю площу офісної будівлі і на складські будівлі, які знаходяться поруч. В результаті пожежі пошкоджено покрівлю будівлі, перегородки і офісні меблі на другому поверсі», – йдеться в повідомленні.

На місці події працювало 8 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 27 чоловік особового складу.

Як зазначає агентство РБК, у Києві за адресою Аеродромна, 12 зареєстрована фармацевтична компанія «Дженом Біотек».

Індійська фармацевтична компанія Genom Biotech Private заснована в січні 2000 року. Сьогодні це один із провідних представників індійської фармацевтичної галузі з щорічним оборотом в фармацевтична компанія $20 млн. Компанія має представництва в 17 країнах СНД, Центрального Сходу, Африки та Латинської Америки. Сьогодні Genom є ексклюзивним постачальником і дистриб'ютором більше 118 позицій на ринку України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті