Експерти назвали ТОП-5 найгірших смартфонів року
Варто пам’ятати цей список, якщо обиратимете новий смартфон

Експерти склали рейтинг найгірших смартфонів, випущених в 2018 році. У списку несподівано опинилися моделі Samsung і LG. Найчастіші недоліки в гаджетах – це слабка батарея і недостатня кількість вбудованої пам'яті.

На першому місці антирейтингу опинився телефон китайської компанії Huawei – Honor 9 Lite. Смартфон з'явився на ринку в 2018 році, відрізняється маленькою пам'яттю (32 Гб) і батареєю, яка не тримає заряд через ємність всього в 3000 мА/год. 5,6-дюймовий дисплей постійно докучає власникам гаджета лагами, через нього телефон розряджається ще швидше. Ще одна проблема – скляний корпус, для якого обов'язково потрібен чохол. $200 за подібний смартфон віддавати не варто.

На другому місці опинився телефон від китайського виробника Vivo V9 – його якість, за оцінками експертів, не відповідає заявленій ціні в $350. Серед недоліків – погана камера, корпус з пластика, старий порт для microUSB і відсутність NFC – бездротової передачі даних на близькі відстані.
У цього апарату дійсно є плюси: він весь день тримає зарядку при наявності великого екрану, в комплекті йдуть якісні навушники, знімки при хорошому освітленні добре деталізуються, є портретний режим. Але більшість з цих можливостей є і в гаджетів за $200, а в категорії $350-$400 ведуть боротьбу ASUS Zenfone 5 і Honor 10, тому причин взяти Vivo V9 замість одного з них просто немає.

Третє місце в списку зайняв Samsung Galaxy A8. Звання найгіршого в своєму класі телефон отримав за слабкий акумулятор 3000 мА/год при 5,6-дюймовому дисплеї і невелику вбудовану пам'ять (32 ГБ). Також наголошується, що у смартфона недостатньо яскравий екран, не найкраща камера і немає швидкої зарядки.
У 2017-му електронний гігант безумовно надихнувся дизайном S8 – з віртуальною кнопкою Home і округленими краями екрану, під кінець року компанія анонсувала оновлені моделі середнього класу A8 і A8+. Зовні вони вийшли дуже вдалими – виробник подав їх як доступні версії S8, але на памʼяті й акумуляторі явно зекономив, зазначають оглядачі.
Мала ємність вбудованої пам'яті змусить кожного колупатися в менеджері програм, а зі слабкою батареєю ви будете повертатися додому ввечері, не слухаючи музику, а сумно дивлячись у вікно.

LG G7 ThinQ опинився на четвертому місці. Його включили в антирейтинг за невиправдано високу вартість майже в $800 і «відсутність індивідуальних особливостей», які дозволили б йому змагатися з флагманами з своєму класі.
Ціна – це повний провал. Смартфон з найкращою в світі камерою – Huawei P20 Pro – коштує дешевше на $100. G7 ThinQ за можливостями банально не може конкурувати з флагманами 2018 року ні за значимістю бренду, ні за функціональністю. Інші просто непогані флагмани продаються за $530 і збирають черги на вулицях мегаполісів США.
Крім того, смартфон не виділяється якістю. За даними PhoneArena, його батарея – одна з найгірших серед флагманів, а ряд користувачів скаржаться на брак екрану.
У нейтральної до бренду людини немає причини переплачувати $200 за корейський девайс.

У перелік найгірших потрапила ще одна модель LG – Q7+.
Впарити цей смартфон покупцеві дуже просто: він оснащений USB-C з підтримкою швидкої зарядки, захищений від води і ударів по військовому стандарту, працює на Android 8.1 Oreo. Але мінуси все перекреслюють:
- Одинарна камера з апертурою f / 2,2 – погані знімки при слабкому освітленні.
- Батарея на 3 000 мА/год з процесором MediaTek MT6750 – занадто мала ємність, навряд чи доживе до вечора.
- не найкращий процесор, який поступається навіть Snapdragon 626 і Kirin 970 в частині продуктивності.
Складається відчуття, що LG, яка продає цей телефон за $370, живее в своєму світі, у якому немає конкурентів, зазначають експерти.
За матеріалами iguides.ru, svpressa.ru, life.ru
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].