ВіЕс Банк Сергія Тігіпка закриє майже всі відділення в Україні

ВіЕс Банк Сергія Тігіпка закриє майже всі відділення в Україні

Замість них відкриються нові відділення ТАСкомбанку

ВіЕс Банк Сергія Тігіпка закриє майже всі відділення в Україні
Бізнесмен Сергій Тігіпко
Фото УНІАН

ВіЕс Банк (Львів), який у липні поточного року розпочав процес об'єднання з ТАСкомбанком (Київ) Сергія Тігіпка, планує закрити 32 відділення в період з 22 серпня по 12 жовтня, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію львівської фінустанови.

Як зазначається, відповідне рішення прийнято у зв'язку з його реорганізацією шляхом приєднання до ТАСкомбанку.

Водночас у фінустанові наголошують, що замість відділень, що закриваються, будуть відкриті нові відділення ТАСкомбанку.

«Клієнтам ВіЕс Банку для подальшого обслуговування необхідно звернутися до свого відділення або відділення ТАСкомбанку, яке буде відкрито за адресою колишнього відділення ВіЕс Банку, або в будь-яке найближче відділення ТАСкомбанку, якщо за адресою колишнього відділення ВіЕс банку не буде відкрито відділення ТАСкомбанку», – йдеться у повідомленні.

За даними Національного банку України, ВіЕс Банк станом на 1 липня 2018 року мав 34 відділення. Наприкінці липня фінустанова оголосила про закриття одного відділення у Львові та одного в Чернівцях.

Раніше, на початку листопада 2017 року, НБУ погодив Тігіпку опосередковане придбання 99,9% акцій ВіЕс Банку. Прямим покупцем виступила кіпрська компанія Bailican Limited. Операція була закрита на початку грудня 2017 року.

Сбербанк продав ВіЕс Банк у рамках реалізації стратегії по виходу з банківського ринку України.

Крім того, НБУ 11 липня цього року дозволив провести реорганізацію ВіЕс Банку шляхом приєднання до ТАСкомбанку за спрощеною процедурою.

Приєднання буде відбуватися відповідно до затвердженого загальними зборами акціонерів кожного з банків плану реорганізації та договору про приєднання. У результаті реорганізації ТАСкомбанк стане правонаступником всіх прав і обов'язків ВіЕс Банку відповідно до вимог закону.

Група «ТАС» заснована в 1998 році, має активи у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс Банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

ВіЕс Банк (VS Bank, до 16 грудня 2013 року – Фольксбанк, раніше – Електрон банк) заснований в 1991 році.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк займав 18-е місце (14,405 млрд грн), ВіЕс Банк – 37-е місце (2,195 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Нагадаємо: акціонери ВіЕс Банку (Львів) на загальних зборах 22 травня 2018 року ухвалили рішення про злиття банку з ТАСкомбанком (Київ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті