Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Тігіпко об'єднує свої банки

Тігіпко об'єднує свої банки

ВіЕс Банк приєднається до ТАСкомбанку

Тігіпко об'єднує свої банки
Фото УНІАН

Акціонери ВіЕс Банку (Львів) на загальних зборах 22 травня ухвалили рішення про злиття банку з ТАСкомбанком (Київ), повідомляється на сайті ВіЕс Банку.

На засіданні акціонерних зборів прийнято рішення про реорганізацію ВіЕс Банку шляхом приєднання до ТАСкомбанку після отримання дозволу Національного банку України. 

Як повідомляється, дане рішення прийнято з метою досягнення ефективного використання активів Банку, підвищення конкурентоспроможності послуг, що надаються даними банками, удосконалення управління і скорочення витрат, а також з метою збільшення прибутку, підвищення інвестиційної привабливості та отримання додаткової можливості залучення ресурсів.

Сергій Тігіпко планував об'єднати банки ще у 2017 році, до завершення покупки ВіЕс банку. В березні 2018 наглядова рада ТАСкомбанку затвердила план дій з реорганізації шляхом приєднання ВіЕс Банку.

До групи «ТАС», заснованої в 1998 році, входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс Банк, дві страхові компанії і ряд інших організацій. Основним власником, відповідно до даних НБУ, є Тігіпко.

Нагадаємо, у березні Тігіпка було призначено головю управління ТАСкомбанку. 

Як повідомлялося в спецматеріалі Mind «Рейтинг банків: як почувалися фінустанови в І кварталі 2018 року», в І кварталі чисті активи ТАСкомбанку склали 13835.5 млн грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті