Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
В Італії у промисловій зоні обвалився міст, щонайменше 35 людей загинули

В Італії у промисловій зоні обвалився міст, щонайменше 35 людей загинули

Деякі люди досі знаходяться під уламками бетону

В Італії у промисловій зоні обвалився міст, щонайменше 35 людей загинули
фото Twitter @HuffPostCanada

Автомобільний міст у промисловій частині міста Генуя, Італія, обвалився у вівторок вранці, спричинивши загибель щонайменше 35 людей, коли тонни бетону і сталі рухнули на будівлі, проїжджу частину, транспортні засоби та залізничні колії, які знаходяться під мостом, повідомляє The New York Times.

Кількість загиблих може зростати, зазначив заступник міністра транспорту Едоардо Ріксі в коментарі італійським ЗМІ. 

На мосту в момент, коли сталася трагедія, знаходилося близько 30-35 машин, включаючи три вантажівки. Тринадцять осіб було госпіталізовано, стан п'ятьох з них оцінюється як критичний. За даними телеканалу Sky Italia, рятувальники витягли з-під уламків чотирьох живих людей.

Фото до обвалу:

В Італії в промисловій зоні обвалився міст, щонайменше 7 загиблих
Twitter @antoguerrera

Фото після обвалу:

В Італії в промисловій зоні обвалився міст, щонайменше 7 загиблих
Twitter Polizia di stato

При обваленні було пошкоджено близько десятка автомобілів. За даними місцевих ЗМІ, під уламками моста ще знаходяться люди, його обвалення призвело до пошкодження газових труб і витоку газу.

На фото і відео, викладених в інтернет, видно, що велика ділянка моста обвалилася, а деякі автомобілі, у тому числі вантажні, встигли зупинитися за декілька метрів до провалля.

Міністр транспорту  Даніло Тонінеллі  прокоментував  італійському державному телеканалу, що катастрофа показала, в якому жалюгідному стані перебуває інфраструктура країни, зазначивши, що «винні будуть зобов'язані відповісти».
Міст довжиною 1,2 км був реконструйований в 2016 році. Оператор автостради повідомив, що роботи по зміцненню фундаменту моста велися в момент обвалення, додавши, що за станом мосту здійснювалося регулярне спостереження.

«Люди, що живуть в Генуї, використовують цей міст по два рази на день, але ж ми не можемо жити з інфраструктурою, побудованою в 1950-х і 1960-х роках», – сказав заступник міністра транспорту Едоардо Ріксі телеканалу SkyNews24.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті