«Укрпошта» шукає генпідрядника на будівництво нового логістичного центру поблизу Львова

«Укрпошта» шукає генпідрядника на будівництво нового логістичного центру поблизу Львова

Проект включає три черги будівництва, вартість першої черги - в межах 30-35 млн грн

«Укрпошта» шукає генпідрядника на будівництво нового логістичного центру поблизу Львова
Фото Facebook «Укрпошта»

ПАТ «Украпошта» готує тендер на вибір генпідрядника на будівництво нового логістичного центру на окружній дорозі Львова, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, про це повідомив директор з питань майна та інфраструктури ПАТ Дмитро Сенниченко на своїй сторінці в Facebook.

«ПАТ «Укрпошта» завершило проектну документацію і запрошує учасників ринку будівництва для зустрічі і відкритого обговорення умов тендеру на вибір генерального підрядника нового логістичного центру на окружній дорозі Львова», – написав він.

За словами в. о. гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, проект включає три черги будівництва.

«Там буде кілька черг, тобто в проект спочатку закладені можливості розширення в міру зростання обсягів. Перша черга – в межах 30-35 млн грн. Термін буде зрозумілий після тендера», – сказав він в коментарі агентству.

За словами Смілянського, загальна площа першої черги складе 5677,5 кв. м, виробнича – 4380,5 кв. м. Загальна площа всього проекту поки невідома.

«(Загальна площа – Mind) буде залежати від проектів другої-третьої черги, а також обраного технологічного рішення (багато що залежить від обладнання)», – пояснив керівник компанії.

Нагадаймо, чистий дохід від реалізації продукції ПАТ «Укрпошта» за результатами ll кварталу цього року виріс на 34% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 3,13 млрд грн

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло