Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
H&M відкриє другий магазин в Україні вже в жовтні

H&M відкриє другий магазин в Україні вже в жовтні

Він буде розташований у Sky Mall

H&M відкриє другий магазин в Україні вже в жовтні
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Шведський мережа H&M відкриє другий магазин в Україні вже в жовтні в київському ТРЦ Sky Mall, повідомляє Інтерфакс з посиланням на генерального директора H&M в Україні Домінік Фантачіно.

«Перший магазин площею 3 тис. кв. м ми відкриємо завтра в ТРЦ Lavina Mall, а другий – в ТРЦ Sky Mall в жовтні. Ми впевнені, що Україна – великий ринок, і ми досліджуємо інші локації в Києві і в великих містах», – сказала вона на зустрічі з пресою в п'ятницю.

За словами гендиректора H&M Фредріка Олссона, компанія також розглядає можливість відкриття магазинів в Україні в стріт-ритейлі.

«Можливо, в один день ми також відкриємо магазин на Хрещатику», – сказав Олссон.

Компанія також розробляє власний онлайн-магазин, проте терміни його запуску поки невідомі. 

«Завжди складно сказати, чи правильний це момент для виходу на ринок. Ми спостерігали за Україною, і ваша економіка останні 2,5 роки зростає. Їдучи сьогодні вранці Києвом, я бачив багато модних людей. Є інтерес до моди; економіка і середній клас ростуть», – зазначив Ф.Олссон.

У той же час H&M поки не планує виводити на український ринок інші бренди групи. Інвестиції у вихід на український ринок компанія не розголошує.

Нагадаємо: державний Ощадбанк став банком-екваєром нової для України мережі H&M та банк-партнером обслуговування зарплатного проекту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті