«Нафтогаз» з вересня збільшить на 4,6% ціну на газ для промислових споживачів

«Нафтогаз» з вересня збільшить на 4,6% ціну на газ для промислових споживачів

НАК пропонує диференційовані ціни від 8 833 – 9 662 грн за 1000 куб. м, в залежності обсягів закупівлі та умов оплати

«Нафтогаз» з вересня збільшить на 4,6% ціну на газ для промислових споживачів
Фото: Shutterstock

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2018 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання і, які у порівнянні з цінами на серпень 2018 року, у вересні – збільшені на 4,6%.

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАК.

«Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. В залежності від цих показників, «Нафтогаз» пропонує газ за ціною 8 833,00 – 9 662,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ)», – зазначають у «Нафтогазі».

Разом з цим у «Нафтогазі» наголошують, що, згідно з постановою КМУ від 22 березня 2017 року № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ціна реалізації газу для забезпечення потреб населення складає 4942 грн за 1000 куб. м, без ПДВ.

Нагадаємо, у серпні цього року ціну природного газу власного видобутку у приватних газодобувних підприємств України з урахуванням пропозицій учасників ринку НАК збільшив -  з 8088 до 8209 грн за 1000 куб. м (без ПДВ).

Раніше, у липні цього року, «Нафтогаз України» планував здійснити закупівлю природного газу власного видобутку в приватних газодобувних підприємств України за ціною 7 629 грн за 1000 куб. м (без ПДВ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло