Бенефіціар ОККО заявив, що причина обшуку офісів компанії – її маркетинг

Бенефіціар ОККО заявив, що причина обшуку офісів компанії – її маркетинг

Антонов наголошує, що концерн не співпрацює з терористичними організаціями

Бенефіціар ОККО заявив, що причина обшуку офісів компанії – її маркетинг
Фото facebook/okkoua

СБУ провела обшуки в офісах концерну Галнафтгаз через його маркетингову стратегію, оскільки ОККО не працює на тимчасово окупованих територіях, заявив бенефіціар Віталій Антонов на прес-конференції.

Антонов зазначив, що бренд ОККО не працює на територіях Донецької і Луганської областей, так само як і не співпрацює з терористичними організаціями ЛНР і ДНР.  Водночас, заправками ОККО в окупованому Криму Галнафтогаз  не керує, оскільки вони були передані в оренду.

Антонов також прокоментував обшуки в офісах Галнафтогазу у Львові і Києві на своїй сторінці у Facebook. «Вчора і сьогодні зранку майже добу СБУ заблокувало наші офіси у Львові та Києві на предмет пошуку доказів нашої роботи на окупованих територіях. Можливо така ідея прориватись на підприємства виникає в силовиків через наші просування «проривних ідей», як маркетингової стратегіі. Але кошмарити ОККО і подібні системні компанії з надуманих причин надзвичайно погана ідея», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ провели обшуки в двох офісах Галнафтогазу з виїмкою документів і техніки. Концерн підозрюють у фінансуванні тероризму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло